Karşınızda Wix SEO Wiz – artık sitenizin internette bulunması çok daha kolay. Kolayca siteniz hakkında birkaç soru cevaplayın, kişisel SEO Planınızı takip edin ve Google gibi arama motorlarında daha yüksek sıralamada yer alın.

Wix Hakkında
Wix.com herkesin ücretsiz bir websitesi kurmasını sağlar. Bir şablon seçin, istediğiniz gibi özelleştirin ve sitenizi bugün yayınlayın. Etkilemeye başlamak işte bu kadar kolay.

Karşınızda Wix SEO Wiz – artık sitenizin internette bulunması çok daha kolay. Kolayca siteniz hakkında birkaç soru cevaplayın, kişisel SEO Planınızı takip edin ve Google gibi arama motorlarında daha yüksek sıralamada yer alın.

SEO ayarlarınızı düzenlemeye veya arama motoru optimizasyonuna başlamak için Wix.com’a gidin, “Google’da Bulunun”a tıklayın ve bilgilerinizi girin.

İşinizin veya sitenizin adını girin – insanlar Google’da sizi bu şekilde arayacaktır.
Konumunuzu girin – bu sitenizin yerel arama sonuçlarında belirmesini sağlar.
Ve anahtar kelimelerinizi ekleyin – bunlar ne yaptığınızı açıklayan terimlerdir. Böylece insanlar işinizin adını bilmediğinde ama belli bir hizmet aradığında, sizi bulmaları kolaylaşır.

Bunları yaptıktan sonra, özellikle siteniz için tasarlanmış kişisel bir SEO planı alacaksınız. Kolayca yapılacaklar listenizi ve başarılarınızı görebilirsiniz. Yapılacaklar listeniz size adım-adım ne yapmanız gerektiğini, bunun neden önemli olduğunu ve editörde nasıl ve nerede yapıldığını belirtecektir.

Örneğin bir SEO Sayfa başlığı eklemek için Sayfalara’a gidin, bir sayfa seçin ve Sayfa SEO’suna tıklayın. Yapılacaklar listenizdeki tavsiyelere göre başlığınızı güncelleyin. Bu, insanlar sizi arama sonuçlarında bulduğunda ilk gördükleri şeydir. Aşağıda Önizleyerek Google’da nasıl gözükeceğini görebilirsiniz. Sitenizde yaptığınız değişiklikleri kaydettiğinize emin olun ve hazır olduğunuzda sitenizi yayınlayın.

“Sonra Wix SEO Wiz’e geri gidin, yapılacaklar listenizi yenilemek için Yenile’ye tıklayın ve gelişmelerinizi görün.

Tek bir tıkla sitenizin Google’da daha çabuk listelenmesini sağlamak için sitenizi indeksleyin. Siteniz indeklendiğinde bir bildirim e-postası alacaksınız.

Başarılarınızı takip ederek gelişmelerinizi görebilirsiniz.
Binlerce kişi Google’da daha yüksek sıralamada yer almak ve sitelerinin internette daha kolay bulunması için Wix SEO Wiz’i kullanıyor bile.

Arama sonuçlarında yüksek sıralamada yer almak zaman alır ama Wix SEO Wiz bunu başarmanız için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

Wix SEO Wiz’i bugün kullanmaya başlayın.

source