Gerçek bir seo sitesi(http://www.delphi911.com) nasıl olur hiç merak ettiniz mi?
Siteyi 10 saniye vakit ayırıp ziyaret edin. Ayrıldığınızda vaktin nasıl geçtiğini
anlamayacaksınız.

SEO ile alakalı bulabileceğiniz konular :
seo çalışması
seo nedir
seo fiyatları
seo eğitimi
seo çalışması nasıl yapılır
seo çalışması nedir
seo danışmanlığı
seo danışmanlığı nedir
seo forum
google seo danışmanı
seo danışmanı siteler
seo uzmanı
en iyi seo uzmanı
seo uzmanı nasıl olunur
yapılabilecek en temel seo çalışmaları
arama motoru optimizasyonu fiyatları

Bu video da dinlediklerinizi http://www.delphi911.com/seo-video-makale-548/
sayfasında makale olarak da okuyabilirsiniz.

Diğer ilginizi çekecek videolarım :

Sick submitter tanıtımı
www.youtube.com/watch?v=Zr6qY_Jv8SA

source

22 COMMENTS

 1. siz google.com.tr de arama yaptınız sanırım. Ben youtube.com un kendi aramasında SEO kelimesi olarak aratıldığında çıkan sonuçları söylemiştim. Zira yaptığım çalışmalar da youtube üzerindeki arama sonuçlarını hedefledim öncelikli olarak. Bir sonraki aşamada ise, google.com.tr de SEO kelimesi aramalarında bu video ya ait sayfanın yer almasını hedefliyor olacağım.

 2. helal olsun ne diyim benim de bir sitem var yılllardır ugrasıorum :d
  hiç bir sey olmadı olacagınıda sanmıyorum
  amacım sagdece biraz daha fazla müşteriye ulasabilmek
  zaten buradada seo die merakımdan arattım acaba bişi örenip yapabilirmiyim die 🙂
  ankaraotokiralamasirketleri.cm

 3. Anlattığınız yollardan geçerek buraya kadar geldim. Dediğiniz gibi siteniz de ben de merak uyandırdı ve girdim. Ancak bu kadar sistemle iç içe olup, sosyal medya da bu kadar pasif kalmanıza anlam veremedim. 

 4. Fair enough. By the way I utilize youtube to drive more visitors to my site since i am a marketer. I find this particular video very helpful thanks. go to my channel on youtube to find out more information regarding what you can do to the benefit of your web business (how to get huge amounts of traffic, views on your videos, increase sales etc..)

 5. Abi guzel anlatiyorsunda bi adam var google ilk sayfa garantisi veriyor yapiyorda..ama fazla fiyat istiyor. El attigi siteyi ilk sayfaya getirip aylarca tutuyor. vi ay di ren t a car . c o m. back link olmasn diye bole yazdim.tum sayflarnda bazi koddlar var bundan dolayimdir acaba bilmiorum.nasil yapicz bi yolu yordami yokmu su isin.

 6. Bu video altına reklam içerikli mesaj atmak niyetinde iseniz, öncelikle bana özel mesaj göndererek lütfen izin isteyin. Bu tür onayım alınmamış mesajları anında sildiğimden boşa vakit harcamamanızı öneriyorum.

 7. Ben bu işe bir kaç yıldan beri meraklıyım ama bu genç arkadaşımın; "samimi ve dürüst" ama olayı da "iyi bilen" biri olduğunu anladım. Bu andan itibaren onun "derslerini" dikkatli bir şekilde takip edeceğim. Kendisine buradan teşekkür ediyorum.

 8. SEO site sahibinden kolay para araklama işidir. 3-4 ay süreci olan boş bir iştir. Her gün güncel ve dikkat çekici paylaşım yapan site hiç bir SEO çalışması yapmadan makalede yazılacak ETİKET etkisi ile kısa sürede GOOGLE ilk sayfalarda yer alır..

LEAVE A REPLY