Bu videoda, Google AdWords Türkiye ekibi olarak sizlerle bilgi paylaştığımız kanalları ve bu kanallarda neler bulabileceğinizi anlatıyoruz. Google AdWords konusunda kendinizi geliştirmek, AdWords reklam performansınızı arttırmak, AdWords reklamları konusunda detaylı bilgi almak için videolarımızı izleyin, kanalımıza abone olun!

AdWords Yardım Merkezi: https://support.google.com/adwords
Forum: https://productforums.google.com/forum/#!forum/adwords-tr
Twitter: https://twitter.com/AdWordsTurkey
Blog: http://adwords-tr.blogspot.com/

source

8 COMMENTS

  1. google adwors kadar kötü bir reklamcılık uygulaması daha görmedim facebook sizden 10 kat daha iyi saatlerce uğraştırıyorsunuz reklam verene kadar canımız çıkıyor birde reklamınız başladı diye mesaj atmıyorsunuz size doğru düzgün bir yerden ulaşamıyoruz yok şu video yu izle yok bunu izle sizin uzmanlar neden maillerimize ulaşmıyor çok saçma ve berbatsınız adwors

  2. Merhabalar, reklam vermek istiyoruz veriyoruzda fakat reklama tıklandığında sitemize giriş yapılamıyor, dns adresi bulunamadı diyor bunun sebebi nedir? Hosting firmasına haber verdik onlarla ilgili bir soun yokmuş, sitemiz url kısmına www eklentisi de getirdik ama yine de olmadı, bunun ilgili bir bilgisi olan arkadaşlar lütfen destek verebilir mi?

  3. Dünya çapında bir şirketin Türkiyeye gelince ne kadar beceriksiz egolu tipler varsa şirkete alması da ayrı bir beceriksizlik herhalde. Müşteri hizmetlerine en geri zekalı tipleri koymuşlar. Yeminle beş para etmez adamlar şirket yönetiyor bizim ülkemizde.

LEAVE A REPLY